Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Komfort i bezpieczeństwo pacjentów

Stawiamy na zdrowie, komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów. To, że pacjenci wracają do naszej przychodni  z innymi problemami i polecają ją rodzinie oraz znajomym jest dla nas największym powodem do satysfakcji. Mając jednocześnie na uwadze, że pomimo ostatnich osiągnięć technicznych, a także postępu techniki dentystycznej, wielu osobom wizyta u stomatologa, wciąż kojarzy się z nieprzyjemnymi doznaniami, staramy się przełamywać strach przed wizytą na fotelu dentystycznym, za pomocą niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery panującej w gabinecie i otwartej rozmowy informacyjnej. Nasze centrum jest również dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a jej wystrój, umożliwia komfortowe spędzenie czasu przed wizytą w poczekalni, gdzie wszyscy pacjenci mają między innymi możliwość skorzystania z bezpłatnego łącza WiFi do Internetu.

Specjalistyczny zespół

Lekarze dentyści pracujący w centrum to zgrana kadra stale podnoszących swoje kwalifikacje specjalistów. Aktualnie w skład naszego zespołu, wchodzi 8 stomatologów i ortodonta. Dla wszystkich stomatologia jest prawdziwą pasją, którą stale rozwijają poprzez uczestnictwo w wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą.

Kompleksowe projektowanie uśmiechu
Świadczymy usługi z szerokiego zakresu dziedzin stomatologii, począwszy od działań profilaktycznych i leczenia dzieci i młodzieży, poprzez ortodoncję, protetykę, chirurgię, leczenie stawów skroniowo-żuchwowych, specjalistyczną endodoncję mikroskopową na implantologii skończywszy. W trakcie indywidualnych konsultacji, pomożemy pacjentowi w dobraniu planu odpowiedniego, kompleksowego leczenia zębów, omówimy jego poszczególne etapy, a także przedstawimy kosztorys. Rezultaty dobrze przeprowadzonej, pod naszym okiem metamorfozy, pozostają widoczne na wiele lat, a nowy uśmiech zmienia życie na lepsze.

Szanujemy Twój czas

Wiemy jak uciążliwe potrafią być niekończące się kolejki do specjalistów i takie godziny przyjmowania pacjentów, które utrudniają wielu pracującym osobom korzystanie z publicznych placówek. W Sypień Stomatologia, szanując czas pacjentów, staramy się unikać tego typu sytuacji. Nasze rejestratorki zawsze pomogą Państwu w ustaleniu dogodnego terminu wizyty oraz przypomną telefonicznie o jego zbliżaniu się.

Wieloletnia tradycja i rodzinna atmosfera

Historia gabinetu sięga 1978 roku, kiedy to Anna Sypień otworzyła jeden z pierwszych, prywatnych gabinetów stomatologicznych w Bielsku-Białej. Jej synowie – Tomasz i Michał  Sypień, po ukończeniu studiów stomatologicznych, na początku obecnego wieku, rozpoczęli przebudowę ukochanego gabinetu mamy. Jak pokazał czas, ta decyzja była strzałem w dziesiątkę. Gabinet bez przerwy funkcjonuje już od 35 lat, a mimo stale powiększającego zespołu, w cetrum nieprzerwanie panuje wyjątkowa, rodzinna atmosfera.

Nowoczesny sprzęt

Korzystamy z najnowszych technologii i zawansowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego, co pozwala nam świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomi. Wykonujemy między innymi cyfrowe zdjęcia rentgenowskie i korzystamy z nowoczesnej tomografii komputerowej 3D, a na wyposażeniu każdego gabinetu znajduje się specjalistyczny mikroskop.

Komfort naszych Pacjentów poprawiają natomiast nowoczesne środki znieczulające, dzięki którym ból nie jest odczuwalny, nawet przy najbardziej inwazyjnych zabiegach. Strach przed strzykawką możemy rozwiązać znieczuleniem za pomocą urządzenia komputerowego, a miejsce wkłucia znieczulić specjalnym żelem. Stosujemy też krótko działające środki przeciw lękowe i rozluźniające.

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.