Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Czy zastanawiałeś się w jaki sposób zyskać nowy, naturalny i atrakcyjny uśmiech? Czy chcesz zmienić kształt, kolor zębów ?

Nie musisz już dłużej wstydzić się swojego uśmiechu – czas, aby poczuć się swobodnie w towarzystwie!

Stomatologia estetyczna dotyczy wszystkich dziedzin stomatologicznych, które zajmują się poprawą wyglądu zębów i twarzy. Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień chcąc perfekcyjnie zadbać o swoich Pacjentów, dostosowuje każdy zabieg z zakresu stomatologii estetycznej ściśle według indywidualnych potrzeb. Wszystkie uzupełnienia zębów dobierane są odpowiednio do kształtu twarzy, zgryzu i linii dziąseł, ale i przede wszystkim na podstawie wyznaczonych oczekiwań Pacjenta. Inne zabiegi estetyczne takie jak wybielanie zębów czy ortodontyczne korygowanie nieprawidłowości zębowych również przyczyniają się do poprawy wyglądu uzębienia i rysów twarzy. Każdy zabieg wymaga wcześniej dokładnej konsultacji z naszym specjalistą, który oceni stan zębów i dobierze odpowiednią metodę leczenia. Jesteśmy precyzyjni w swoim fachu i to sprawia, że uśmiech, nad którym pracujemy, jest doskonały i olśniewający.

Wybielanie zebów czyli sen o bieli

Tęsknota za pięknym uśmiechem była zawsze obecna. Dobry wygład zębów kojarzy Ci się z sukcesem, szczęściem i pewnością siebie. Zdrowe, piękne, białe zęby są synonimem dobrego statusu społecznego i atrakcyjności.To pragnienie kieruje leczeniem wyznaczając cele z nim związane. Nowoczesne techniki które jesteśmy Państwu zaoferować są nastawione na osiągniecie tego podstawowego celu.

Białe i piękne zęby to dzisiaj niezwykle ceniony atut. Dodają uroku, pewności siebie, a także poprawiają samopoczucie. Każdy mając białe i zdrowe zęby, chętniej i częściej się uśmiecha.  Dzięki temu jesteśmy korzystniej postrzegani przez otoczenie. Istnieje wiele sposobów na wybielanie zębów. Zabieg ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród pacjentów.

Przed wybielaniem zębów należy wyeliminować próchnicę, osad oraz kamień nazębny. Dla osób, które cenią efektywność procesu proponujemy metodę tzw. domową. Metoda ta opiera się na stosowaniu specjalnej nakładki, stworzonej na bazie wycisku zębów. Wypełnia się ją profesjonalnym żelem i samodzielnie kontroluje rezultaty działania.

Kolejną metodą wybielania jest metoda gabinetowa, która jest o wiele szybsza i skuteczniejsza od wybielania nakładkowego. W przeciągu godziny uzyskuje się efekt natychmiastowy.

Ortodoncja

Proste, zdrowe zęby są wyznacznikiem atrakcyjności uśmiechu. Piękny uśmiech stanowi atut zarówno w relacjach zawodowych, jak i prywatnych. Gdy nie musimy krępować się stanem naszego uzębienia zyskujemy niezwykły komfort i pewność siebie, a co za tym idzie – dobre samopoczucie. Ortodoncja potrafi nie tylko przywrócić ładne ustawienie zębów i harmonijny uśmiech, ale również niejednokrotnie poprawić profil twarzy pacjenta.

LICÓWKI

Twoje zęby straciły dawny blask? Bezskutecznie walczysz z przebarwieniami, lekkimi stłoczeniami lub uszkodzeniami szkliwa?

Licówki sprawią, że odzyskasz śnieżnobiały kolor zębów i radość życia. Pozwolą skorygować kształt zębów i poprawić ich wygląd. Licówki ceramiczne są porcelanowymi nakładkami, umocowywanymi na trwałe do wargowej powierzchni zębów. Stosowane są w przypadku uszkodzenia szkliwa (zarówno wrodzonego, jak i nabytego), nadmiernego stłoczenia zębów, czy też rozległych przebarwień. Ich zalety to duża skuteczność w zmianie koloru i kształtu zębów. Dodatkowo przed ich założeniem nie jest wymagana znaczna preparacja uzębienia. Licówki dzięki idealnemu odwzorowaniu szkliwa są nie do odróżnienia od zębów naturalnych. Jest to idealne rozwiązanie estetyczne.

Korony

Korony porcelanowe są polecane szczególnie w przypadku zębów mocno zniszczonych i martwych (leczonych kanałowo).

Korona ceramiczna okazuje się niezbędna, jeśli mamy do czynienia z wyjątkowo osłabionymi przez liczne wypełnienia zębami, które pod wpływem obciążeń zgryzowych narażone są na złamanie. Korona daje możliwość wprowadzenia poprawek odnośnie kształtu czy koloru zębów, zgodnie z indywidualnymi preferencjami pacjenta, a dodatkowo znacznie wzmacnia ząb i chroni go przed uszkodzeniami. Prawidłowo wykonana korona może funkcjonować przez wiele lat. Korony porcelanowe to metoda na perfekcyjny uśmiech, z której skorzystało wiele gwiazd Hollywood, zachwycających tłumy swoim zawsze atrakcyjnym wyglądem. Korony porcelanowe to najbardziej estetyczne rozwiązanie w zakresie estetyki i funkcjonalności.

Implanty zębowe

Jesteś skrępowany z powodu braku zębów?

Implanty rozwiążą Twój problem.

Nawet jeżeli brak uzębienia nie jest widoczny, nie należy go bagatelizować. Stan taki może bowiem doprowadzić do zaburzeń rozkładu sił zwarciowych wzdłuż łuków zębowych. Wiąże się to z nadmiernym obciążeniem pozostałych zębów, które mogą się przemieszczać i nieodpowiednio ścierać. Dochodzi do odsłaniania okolic przyszyjkowych, rozchwiania, a w końcu wypadania pozostałych zębów. Jest to zatem wielce niekorzystne dla naszego zdrowia. Implant zębowy to doskonałe rozwiązanie pozwalające odzyskać utracone zęby. Ogromną zaletą implantów jest ochrona sąsiadujących, zdrowych zębów, które nie są narażone na szlifowanie niezbędne w tradycyjnej protetyce.

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.