Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Lekarz Stomatolog, Lekarz Medycyny.

Certyfikowany Implantolog. Diplomate DGOI, ICOI, PSI

Kois Center Mentor.

MPI -IPP Graduate.

Steigmann Curriculum Graduate.

Członek PASE Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej. W roku 2021 został przyjęty w poczet Aktywnych Członków Stowarzyszenia.

Założyciel i współwłaściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień s.c. w Bielsku-Białej.

Pasjonat medycyny.

Lekarz stomatologii i medycyny, ukończył dwa fakultety na Śląskiej Akademii Medycznej w 2002 r. 

Wieloletni członek PSI – Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz ICOI – International Congress of Oral implantologists.

Posiada akredytację ICOI Diplomate, potwierdzoną zdanym egzaminem i prezentacją przypadków leczenia implantologicznego przed komisją.

Specjalizuje się w: Rekonstrukcji Zgryzu, Implantologii, Stomatologii Estetycznej, Protetyce  i Implantoprotetyce, Endodoncji mikroskopowej, Diagnostyce Czynnościowa Narządu Żucia i Leczeniu Zaburzeń Okluzyjnych.

Podchodząc do pracy z pasją i entuzjazmem od początku swojej drogi zawodowej stale podnosi swoje kwalifikacje i kompetencję na szkoleniach w kraju i za granicami. Łącząc wiedzę stomatologiczną i z zakresu medycyny ogólnej dla dobra swoich pacjentów.

Absolwent jedynej w swoim rodzaju prestiżowej podyplomowej Szkoły Stomatologii KOIS Center w Seattle USA  oraz student Dawson Center USA.

https://sypien.pl/blog/2019/09/03/kois-center-najlepsi-stomatolodzy-z-mentorem-na-czele/

Dzięki zdaniu egzaminu i prezentacji przypadku uzyskał tytuł Mentora Kois Center potwierdzającego znajomość i stosowanie wysokich standardów leczenia propagowanych przez centrum.

https://www.koiscenter.com/profile/dr-tomasz-sypien-bielsko-biala/

Absolwent kursów Digital Smile Design z zakresu cyfrowego projektowania uśmiechu. DSD Residency Madrid – by Christian Coachman

Absolwent Curriculum implantologicznego dr Mariusa Steigmanna z Heidelbergu.

Student Hürzeler/Zuhr Dental Education Institute w Monachium.

Absolwent Curriculum Implantologii – BICON Istitute Boston.

Ukończył edycje Programu Implantoprotetycznego odbywającego się w Mediterranean Prosthodontic Institute – MPI (Hiszpania Rojas) oraz na University of North Carolina (USA). Jest to III stopniowy zaawansowany kurs protetyki implantologicznej na Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon w Hiszpanii którego dyrektorem jest dr Fernando Rojas Vizcaya.

http://prosthodontics.es/

W 2008 r ukończył  Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie  Goethego we Frankfurcie uzyskując europejski tytuł Implantologa  (program specjalizacji zawodowej objęty systemem akredytacji ECTS (European Credit Transfer System)). 

Dzięki wieloletniej pracy i zaangażowaniu uzyskał certyfikacje BICON Institute Boston jako wykładowca.

Uczestnik szkoleń i kongresów w kraju i za granicą.

Autor i współautor prac naukowych z dziedziny stomatologii – implantoprotetyki oraz medycyny ogólnej – endokrynologii.

Publikacja 1 Publikacja  2 Publikacja  3

W praktyce chcąc  szerzyć zdobytą wiedzę prowadzi centrum szkoleniowe Edu3S.pl dla lekarzy z zakresu implantologii, implantoprotetyki i okluzji. 

Realizuje z pasją misję polegającą na oferowaniu swoim pacjentom złożonych planów leczenia dzięki kompleksowej diagnostyce oraz multidyscyplinarnemu wykształceniu.

W wolnym czasie pasjonat muzyki wszelakiej. Podróżnik. Fotograf.

Certyfikaty

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.