Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Do Państwa leczenia używamy najlepszych dostępnych materiałów i sprzętów oraz możliwie najbardziej aktualnej wiedzy z dziedziny stomatologii. Wykonujemy naszą pracę z najwyższą starannością i w pełni odpowiadamy za jakość naszej pracy udzielając na nią rękojmi zgodnie z rękojmią udzielaną przez producenta implantu czy na przykład korony. Masz pewność, że w wypadku problemów możesz liczyć na naszą pomoc. W stomatologii jako dziedzinie medycyny nie możemy udzielić natomiast gwarancji. Każdy żywy organizm bardzo bardzo indywidualnie reaguje na działania medyczne i efekt nie może być w pełni przewidziany.

Rękojmia dotyczy prac protetycznych wypełnień oraz uszkodzeń mechanicznych wszczepionych implantów.

Stosowane przez nas procedury mają na celu zapewnić Pacjentowi najwyższy poziom usług stomatologicznych. Wierzymy, że ustalony i zrealizowany z Państwem plan leczenia jest na dzień wykonywanych świadczeń możliwie najlepszym wyborem, jeśli chodzi o Państwa potrzeby, wymagania i możliwości. W ramach rękojmi możliwe jest usuwanie wad technicznych wykonanych prac, jednak jednym z podstawowych warunków skorzystania z niej jest obowiązek przestrzegania przez pacjenta, co półrocznych lub częstszych (zależnie od zaleceń) wizyt kontrolnych i profesjonalnych higienizacji. Nie dajemy gwarancji na rezultaty samego leczenia, bo tych zagwarantować się nie da i prawo nie przewiduje takiej możliwości. Efekt leczenia zależy, bowiem od wielu czynników, w tym od zdolności regeneracyjnych pacjenta, które są indywidualne i nieprzewidywalne.

Warunki rękojmi

Odpowiedzialność za długotrwałe efekty leczenia spoczywa również na Pacjencie. Wymagane jest przestrzegania kilku podstawowych zasad, dzięki którym będziesz mógł być spokojny o zdrowie swoich zębów:

 • Badanie kontrolne wykonywane co 6 miesięcy (płatne według aktualnego cennika)
 • Utrzymanie właściwej higieny jamy ustnej
 • Przestrzeganie zaleceń lekarza
 • Brak jakiejkolwiek obcej ingerencji w wykonaną pracę protetyczną
 • W wypadku leczenie implantologicznego konieczność wykonania kompletnego uzupełnienia implantologiczno-protetycznego oraz uzupełnienia pozostałych istniejących braków zębowych w przeciągu 6 kolejnych miesięcy celem uzyskania równomiernych kontaktów zębowych
 • Rękojmia nie obejmuje prac tymczasowych oraz prac zakwalifikowanych do jej braku, a które zostały wykonane na życzenie Pacjenta

Rękojmii nie podlegają uszkodzenia powstałe w wyniku:

 • Normalnego procesu zużycia materiałów, starcia, utraty sprężystości, przebarwienia prac akrylowych i kompozytowych
 • Nie przestrzegania zaleceń lekarskich w każdym zakresie
 • Nieszczęśliwych wypadków
 • Naturalnego zaniku kości i zmian w przyzębiu
 • Schorzenia mającego niekorzystny wpływ na układ żujący (np. cukrzyca, osteoporoza, nikotynizm, alkoholizm)
 • Bruksizmu (zgrzytanie mocne zębami)

OPŁATY ZA DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ

 • wysokość opłat za wydanie dokumentacji medycznej określa art. 28 ust. 4 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.
 • maksymalna wysokość opłaty za jedną stronę wyciągu lub odpisu dokumentacji medycznej – nie może przekraczać 0,002 przeciętnego wynagrodzenia w poprzednim kwartale (dane GUS), a jednej strony kopii lub wydruku dokumentacji – 0,00007.
 • aktualnie opłata za jedną stronę ksera to 30 gr, a za jedną stronę odpisu 5 zł.

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.