Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Jagoda Suchodolska

Higienistka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna . W zawodzie a Zarazem w Naszej Klinice pracuje już kilkanaście lat.

W Centrum Braci Sypień czynnie uczestniczy przy zabiegach imlantologicznych , chirurgicznych, implantoprotetycznych. Dodatkowo pracuje na stanowisku Higienistki stomatologicznej przeprowadza zabiegi z zakresu profilaktyki oraz estetyki. Przeprowadza profesjonalne instruktaże z zakresu higieny jamy ustnej dla każdej grupy pacjentów począwszy od najmłodszych naszych pacjentów,nastolatków, pacjentówortodontycznych , kobiety w ciązy oraz pacjentów protetyczno implantologicznych.

Przeprowadza warsztaty edukacyjne z z profilaktyki w przedszkolach ,szkołach oraz szkołach Rodzenia.

Jest od kilku lat wykładowcą na kierunku higienistki stomatologicznej oraz asystentki stomatologicznej w bielskiej Medycznej Szkole Policealnej Talmed gdzie przygotowuje przyszłe higienistki oraz asystentki do wykonywania jak najlepiej swojego zawodu.

Certyfikaty

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.