Sypień Stomatologia – sport to zdrowie !!

Sport i promocja zdrowia we współczesnym świecie zyskuje coraz większe znaczenie. Jest to podstawowy aspekt troski i opieki dla zdrowego stylu życia każdego człowieka.

Pamiętajmy, że ruch na świeżym powietrzu, nie tylko wspiera układ immunologiczny, ale to również gwarancja świetnej formy fizycznej, potężna dawka energii i wspaniałego samopoczucia.

Sport kojarzymy ze zdrowiem, sprawnością, rywalizacją, zwycięstwem, a także współpracą i wzajemną pomocą .

Jako Sypień Stomatologia współpracujemy z lokalnymi klubami sportowymi i miejscami rekreacji, aby promować zdrowy tryb życia.

Tym razem byliśmy razem z naszymi wieloletnimi partnerami z Beskidzkie Nadzieje i Klub Sportowy As, które organizują cykl zawodów narciarskich dla najmłodszych dzieci i młodzieży w zakresie narciarstwa alpejskiego. Klub Sportowy As jest największym w Polsce organizatorem zajęć sportowych Istniejąc nieprzerwanie od 1991 roku posiada imponujący dorobek i kolekcję trofeów sportowych .

Na zdjęciach widzimy zawodników Sypień Stomatologii w koszulkach z naszym logiem. Nie brakuje też naszych flag i banerów.

Dlatego też Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień angażuje się w promocję zdrowia samemu uczestnicząc w różnych zawodach sportowych.

W naszej działalności staramy się wspomagać przede wszystkim lokalną społeczność, poprzez wspieranie lokalnych instytucji sportowych.
Sponsorowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych to część założeń polityki naszej firmy. Od lat aktywnie wspieramy, a także współpracujemy z lokalnymi klubami sportowymi i miejscami rekreacji, aby promować zdrowy tryb życia.

Aby aktywność ruchowa była podstawą promocji zdrowia należy umożliwić mieszkańcom dostęp do obiektów sportowych i terenów rekreacyjnych. Warto również łączyć edukację z rozrywką poprzez wykorzystanie imprez sportowych. Dlatego też lubimy angażować się w tego typu projekty lokalne, z wielką chęcią wspieramy lokalną społeczność i dalej będziemy to robić.

Pamiętajmy sport to zdrowie, a ruch to lepszy układ odpornościowy !

Udostępnij wpis:

Masz pytania?
Napisz do nas!

Facebook
Popularne wpisy

Higienizacja w NCS Sypień

W trosce o zdrowie i komfort jamy ustnej warto regularnie dbać o jej higienę. W Nowoczesnym Centrum Stomatologii Sypień zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę, a regularne wizyty higieniczne są kluczowym elementem dbania o zdrowie zębów i dziąseł.

Czytaj więcej »
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.