NCS Sypień – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu!

Nowoczesne Centrum Stomatologii Sypień - wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu!

W tym miejscu poczujesz się wyjątkowo. Marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu spełnią się dzięki kompleksowej opiece naszych specjalistów. Leczenie zostanie przeprowadzone holistycznie i bezboleśnie z poszanowaniem Twoich potrzeb. 

Praca w ncs

Dlaczego warto wybrać NCS i na czym polega wszechstronność leczenia?

W Nowoczesnym Centrum Stomatologii Sypień doskonale rozumiemy, że pacjenci potrzebują wygodnego i kompleksowego podejścia do opieki stomatologicznej. Dlatego nasza klinika oferuje wszystko, co niezbędne, by zadbać o swój uśmiech!

Radiologia stomatologiczna

Radiologia stomatologiczna to nieodłączna część diagnostyki w stomatologii. To początkowy etap każdego leczenia. Dzięki nowoczesnym urządzeniom do badań nasi specjaliści dokładnie ocenią stan zdrowia jamy ustnej oraz zaproponują konkretne rozwiązania i plan leczenia.

Ortodoncja

Problemy z układem zgryzu są powszechne, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Specjalizujemy się w korekcji wad zgryzu i estetyce uśmiechu. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb pacjenta – oferujemy różne rodzaje aparatów ortodontycznych, w tym tradycyjne aparaty na stałe lub aparaty niewidoczne.

Implantologia

Założyciele NCS – Doktor Michał i Tomasz Sypień są światowej klasy specjalistami w dziedzinie implantów. Obydwoje ukończyli jedną z najbardziej prestiżowych podyplomowych szkół stomatologicznych KOIS Center w Seattle, USA. W NCS przeprowadzają Pacjentów przez wszystkie etapy leczenia implantologicznego, począwszy od diagnozy, przez wszczepienie implantów, aż po montaż koron protetycznych. Dzięki temu Pacjenci odzyskują z nami pełną funkcjonalność jamy ustnej.

Endodoncja

Leczenie kanałowe, czyli endodoncja, jest ratunkiem dla zębów dotkniętych głębokim uszkodzeniem lub infekcją. Specjaliści z NCS przeprowadzają zaawansowane zabiegi endodontyczne, przywracając zębom zdrowie i unikając ich utraty. Leczenie endodontyczne w naszej klinice przeprowadzane jest z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i precyzji – przy użyciu mikroskopu, koferdamu oraz w miejscowym znieczuleniu.

Profilaktyka

Regularne higienizacje jamy ustnej są kluczowe dla utrzymania zdrowia zębów i dziąseł. Nasze wykwalifikowane higienistki stomatologiczne wykonują profesjonalne czyszczenie zębów,  skaling, piaskowanie i fluoryzację oraz uczą Pacjentów prawidłowej higieny jamy ustnej. Przeprowadzając higienizację co 6-12 miesięcy zmniejszamy prawdopodobieństwo wystąpienia wielu problemów stomatologicznych. Lepiej zapobiegać, niż leczyć!

Zalety Kompleksowości Leczenia
w NCS

Jakość i doświadczenie

Nasze Centrum funkcjonuje niezmiennie od ponad 45 lat. Wartości, które zakorzenione zostały przez Doktor Annę Sypień w 1978 roku, są kontynuowane przez zespół Doktora Michała i Tomasza Sypień.

Dzięki zastosowaniu tylko wysokiej jakości materiałów, nowoczesnego sprzętu oraz współpracy ze specjalistami ze swoich dziedzin, leczenie w NCS daje obietnicę oczekiwanych efektów

doświadczenie w stomatologii

Wygoda i oszczędność czasu

Najważniejsza rzecz w życiu, której zawsze nam brakuje to czas. Mając właśnie to na uwadze realizujemy w naszej klinice stomatologię kompleksową. Dzięki temu możesz być pewny, że czas wykonania wszystkich procedur zostanie skrócony do minimum. Dodatkową korzyścią realizowania wszystkich procedur “na miejscu”, jest wewnętrzna kontrola jakości skrupulatnie realizowana pod okiem ekspertów.

Kontinuum opieki

Kompleksowość leczenia w NCS oznacza, że pacjenci otrzymują opiekę na każdym etapie leczenia – od diagnozy po rekonwalescencję po zabiegach. Nasi specjaliści pracują zespołowo, aby zapewnić Pacjentom stałą opiekę i wysokiej jakości wyniki leczenia.

Nowoczesny sprzęt i technologie

Korzystamy z nowych technologii i zawansowanego sprzętu medyczno-diagnostycznego, co przekłada się na komfort Pacjentów i jakość leczenia. Wykonujemy między innymi cyfrowe zdjęcia rentgenowskie i korzystamy z nowoczesnej tomografii komputerowej 3D, a na wyposażeniu każdego gabinetu znajduje się specjalistyczny mikroskop do leczenia endodontycznego. Korzystamy również ze znieczulenia komputerowego, dzięki czemu niwelujemy jakikolwiek strach Pacjenta przed igłami.

Nowoczesne Centrum Stomatologii Sypień to jedno z nielicznych miejsc na mapie Bielska-Białej, które zapewnia pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Zadbaj o swoje zdrowie jamy ustnej i ciesz się pięknym uśmiechem dzięki współpracy z naszymi specjalistami.

Udostępnij wpis:

Masz pytania?
Napisz do nas!

Facebook
Popularne wpisy

Higienizacja w NCS Sypień

W trosce o zdrowie i komfort jamy ustnej warto regularnie dbać o jej higienę. W Nowoczesnym Centrum Stomatologii Sypień zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę, a regularne wizyty higieniczne są kluczowym elementem dbania o zdrowie zębów i dziąseł.

Czytaj więcej »
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.