Grono naszych specjalistów nieustannie doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę z zakresu stomatologii. Tym samym, informujemy poprzez tego bloga o konferencjach, sympozjach i szkoleniach, które odbyły się z udziałem stomatologów Kliniki Sypień. W ostatnim czasie:

1) Spotkanie organizowane przez firmę Profident – “Wakacyjna sesja endodontyczna” – 23/24 lipca 2010, Kielce. W ramach spotkania odbyły się następujące prelekcje:

– “Zrozumieć endodoncję – Anatomia od nowa…” – dr Monika Dzieciątkowska
– “Perforacje – jak radzić sobie w trudnych sytuacjach endodontycznych”, dr Bartosz Cerkaski
– “Leczenie endodontyczne zębów zaopatrzonych w korony protetyczne”, Marga Ree DDS, MSc
– “Zastosowanie objętościowej tomografii komputerowej (CBCT) w ponownym leczeniu endodontycznym” – Ron Fransman DDS
– “Usuwanie materiałów wypełniającychc z systemu kanałowego”, Marga Ree DDS, MSc
– “Usuwanie wkładów koronowo-korzeniowych”, Marga Ree DDS, MSc
– “Postępowanie w przypadku zobliterowanych kanałów”, Ron Fransman DDS
– “Postępowanie w przypadkach perforacji”, Marga Ree DDS, MSc

2) Na początku września (4.09.2010) grono naszych ekspertów pojawi się w Klinice Dr Galipa Güreli w Istambule na jego warsztatach  – “Anterior Aesthetic“. W programie przewidziano m.in.: projektowanie uśmiechu w ustach pacjenta – mock-up, model woskowy, stosowanie modelu woskowego jako tymczasowego wzorca diagnostycznego, korekta wymiaru przedsionkowego zęba, korekta brzegu siecznego, korekta przydziąsłowa, korekta powierzchni międzyzębowych, wyciski – odbudowy tymczasowe.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej