Szkolenie protetyczno-implantologiczne w MPI Castellon w Hiszpanii

Protezy nieosiadające i osiadające – szkolenie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjenta nie osiadamy na laurach lecz ciągle poszerzamy swoją wiedzę i rozwijamy swoje umiejętności.

W dniach 2-5.III 2017 r nasi lekarze Dr Tomasz Sypień, Dr Michał Sypień i Dr Jakub Urban uczestniczyli w zaawansowanym szkoleniu protetyczno-implantologicznym (IPP)  w Mediterranean Prosthodontic Institute w Castellon w Hiszpani pod kierunkiem wybitnego stomatologa światowej sławy Dr’a Fernando Rojas-Vizcaya.

Implant Prosthodontic Program (IPP) to zaawansowany, kompleksowy program kształcenia z zakresu implantoprotetyki.

„Program implantologii stomatologicznej” jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy stomatologów, którzy chcą osiągnąć doskonałość w dziedzinie implantologii. Uczestnicy otrzymują certyfikaty Mediterranean Prosthodontic Institute (MPI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI) oraz certyfikat Katedry Protetyki Uniwersytetu Karoliny Północnej w Chapel Hill (UNC), potwierdzające pozytywne ukończenie programu.

Program trwa jeden rok i jest podzielony na cztery sesje; pierwsze 3 sesje (każda sesja obejmuje 4 pełne dni) odbywają  się w MPI w Castellon (Hiszpania), natomiast ostatnia prowadzona jest na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill.

Program obejmuje zajęcia teoretyczne, warsztaty praktyczne, materiały pomocnicze, prezentację przypadków przez uczestników oraz pokazowe zabiegi chirurgiczne organizowane przez wydział.

Dzięki wiedzy pozyskanej w tak zaawansowanych szkoleniach, nasi lekarze uzyskują doskonałe rezultaty w leczeniu stomatologicznym. Wszystko to w trosce o jak najwyższy standard usług świadczonych w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień, a przede wszystkim dla zdrowia i dobra Naszych pacjentów.

Udostępnij wpis:

Masz pytania?
Napisz do nas!

Facebook
Popularne wpisy
Z życia kliniki

Historia uśmiechu Pani Basi.

Pani Basia to kobieta, która przez wiele lat zmagała się z problemem zgrzytania zębami. Jej problem nie był wcześniej właściwie zdiagnozowany i leczony. To z kolei prowadziło do kruszenia się jej zębów i skracania ich koron klinicznych.

Czytaj więcej »
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.