Szkolenie u dr. Mariusa Steigmanna w Niemczech.

Doktorzy Michał i Tomasz Sypień uczestniczyli w zeszłym tygodniu w kursie którego tematyka dotyczyła implantologii i periodontologii. Szkolenie odbywało się u jednego z największych autorytetów światowej stomatologii Mariusa Steigmanna w jego instytucie niedaleko Heidelbergu w Niemczech. Temat szkolenia to leczenie tkanki miękkiej dla celów augmentacji kości. Augmentacja to inaczej sterowana regeneracja kości. Polega na kontrolowanym wytworzenia tkanki kostnej. Zbyt mała ilość kości jest częstym problemem podczas leczenia implantologicznego. Zabieg augmentacji sprawia, że w bezpieczny i trwały sposób umożliwiamy wszczepienie implantów.

Udostępnij wpis:

Masz pytania?
Napisz do nas!

Facebook
Popularne wpisy
Z życia kliniki

Historia uśmiechu Pani Basi.

Pani Basia to kobieta, która przez wiele lat zmagała się z problemem zgrzytania zębami. Jej problem nie był wcześniej właściwie zdiagnozowany i leczony. To z kolei prowadziło do kruszenia się jej zębów i skracania ich koron klinicznych.

Czytaj więcej »
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.