Sport i promocja zdrowia

Sport i promocja zdrowia we współczesnym świecie zyskuje coraz większe znaczenie. Jest to podstawowy aspekt troski i opieki dla zdrowego stylu życia każdego człowieka. Ruch to nie tylko gwarancja świetnej formy fizycznej, ale również potężna dawka energii i wspaniałego samopoczucia. Sport kojarzymy ze zdrowiem, sprawnością, rywalizacją, zwycięstwem, a także współpracą i wzajemną pomocą .

Dlatego też Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień angażuje się w promocję zdrowia. W naszej działalności staramy się wspomagać lokalną społeczność, poprzez wspieranie lokalnych instytucji.
Sponsorowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych to część założeń polityki naszej firmy. Od lat aktywnie wspieramy, a także współpracujemy z lokalnymi klubami sportowymi i miejscami rekreacji, aby promować zdrowy tryb życia.
Nasza działalność społeczna związana jest również ze współpracą z Klubem Sportowym TS Podbeskidzie. Mimo trudnych chwil dla klubu Podbeskidzie, jesteśmy z nimi na dobre i na złe, wspierając ich dalsze działania. Nasza Klinika bierze udział w licznych akcjach promowania zdrowia na terenie Bielska-Białej. Byliśmy m.in sponsorem rodzinnego eventu „Przedszkoliada i Piknik Rodzinny” na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej”. Jako promotor aktywnego spędzania czasu, sponsorowaliśmy także imprezę skierowaną do całych rodzin „Rajd 4 Koła – napędzane rodziną”. Celem imprezy była nie tylko promocja zdrowego, aktywnego trybu życia, ale także wsparcie finansowe dla akcji „Nie wypada nie pomagać” działającej na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Jak widzimy Imprezy tego typu nie tylko łączą edukację zdrowotną z zabawą, ale także zachęcają do niesienia pomocy innym.

Aby aktywność ruchowa była podstawą promocji zdrowia należy umożliwić mieszkańcom dostęp do obiektów sportowych i terenów rekreacyjnych. Warto również łączyć edukację z rozrywką poprzez wykorzystanie imprez sportowych. Dlatego też lubimy angażować się w tego typu projekty lokalne, z wielką chęcią wspieramy lokalną społeczność i dalej będziemy to robić.

Pamiętajmy sport to zdrowie !

Udostępnij wpis:

Masz pytania?
Napisz do nas!

Facebook
Popularne wpisy
Z życia kliniki

Historia uśmiechu Pani Basi.

Pani Basia to kobieta, która przez wiele lat zmagała się z problemem zgrzytania zębami. Jej problem nie był wcześniej właściwie zdiagnozowany i leczony. To z kolei prowadziło do kruszenia się jej zębów i skracania ich koron klinicznych.

Czytaj więcej »
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.