Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Natalia Ryszka

menedżer Kliniki

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. W.Korfantego na kierunku turystyki i rekreacji oraz studiów MBA – Master of Business Administration na Akademii WSB. 

Swoją przygodę ze stomatologią zaczęła jako asystentka stomatologiczna i ortodontyczna. Praca ta dała jej ogrom wiedzy i poszerzyła pogląd na cały wachlarz stomatologii, co też ułatwiło późniejsza pracę na stanowisku recepcjonistki, a w dalszym etapie swojego rozwoju zawodowego jako manager.

Jak to mówi jest „prawą-lewą ręką szefa” 🙂

Ze Stomatologią Sypień związana od 2008 roku.

W pełni profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej obowiązków, dlatego też ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Uczestniczka kursów m.in z zakresu zarządzania i marketingu stomatologicznego, jak również komunikacji.

Praca z ludźmi i dla ludzi przynosi jej ogromną satysfakcje. Cechuje ją empatia, wrażliwość i otwartość na potrzeby innych, a w codziennej pracy zaangażowanie i sumienność.

Prywatnie mama dwójki dzieci. Uwielbia aktywnie spędzać czas – latem korzystając z uroków górskich i jazdy na rowerze, a zimą na nartach.

W wolnym czasie sięga po literaturę lub dobry film.

Certyfikaty

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.