„Minimalnie inwazyjna rehabilitacja funkcjonalna uzębienia” – MEDICAL TRIBUNE – Dr Michał Sypień

Medical Tribune Stomatologia – artykuł Doktora Michała Sypień pt. „Minimalnie inwazyjna rehabilitacja funkcjonalna uzębienia”.

Medical Tribune to czołowe wydawnictwo medyczne współpracujące między innymi z amerykańskimi i brytyjskimi tytułami, wydawcami i instytucjami takimi jak The New England Journal of Medicine czy Mayo Clinic Proceedings.

Na łamach ostatniego wydania Medical Tribune Stomatologia ukazał się artykuł Doktora Michała Sypień  „Minimalnie inwazyjna rehabilitacja funkcjonalna uzębienia”, poruszający między innymi zagadnienia: ścierania się zębów, okluzji, erozji, abrazji oraz estetycznej odbudowy zębów. Wszystko to opisano na przykładzie konkretnego przypadku leczenia pacjenta, który zgłosił się do Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień w związku z problemami wynikającymi ze ścierania się zębów.

Artykuł jest dostępny między innymi na portalu PoDyplomie.pl , gdzie dostęp do artykułu jest płatny. Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla naszych Pacjentów poniżej udostępniliśmy pełną treść artykułu.  Zapraszamy do lektury.

Artykuł również dostępny w formie PDF ->  art-0726 rehabilitacja funkcjonalna uzębienia

Udostępnij wpis:

Masz pytania?
Napisz do nas!

Facebook
Popularne wpisy

Higienizacja w NCS Sypień

W trosce o zdrowie i komfort jamy ustnej warto regularnie dbać o jej higienę. W Nowoczesnym Centrum Stomatologii Sypień zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę, a regularne wizyty higieniczne są kluczowym elementem dbania o zdrowie zębów i dziąseł.

Czytaj więcej »
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.