Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Mało kto lubi odwiedzać stomatologa. Wielu już na sam widok fartucha lub sprzętu ma najgorsze myśli. Dentyści nie chcą wyrządzić nam krzywdy, tylko pomóc. Nie zawsze wystarczające są podstawowe zabiegi.

Dla Państwa świadczymy usługi z zakresu protetyki, stomatologii, implantologii. W naszej ofercie znajduje się leczenie kanałowe – endodoncja. Przeprowadzamy je skutecznie i bezboleśnie. Wykorzystując mikroskopy stomatologiczne. Każdy nasz gabinet jest wyposażony w mikroskop zabiegowy. Nasz gabinet znany jest z właściwego podejścia do pacjenta. Zważamy na ich odczucia oraz wymagania. Jeśli zależy Państwu na właściwym leczeniu kanałowym, to polecamy swoją klinikę. Zdecydowaliśmy, że Bielsko-Biała będzie do tego celu idealnie pasowała. Wystarczy zatem dokonać telefonicznego, elektronicznego lub osobistego kontaktu z kliniką. Wspólnie ustalimy czas wizyty i przebieg leczenia.

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.