Kurs BICON w Sypień Stomatologia – prelegenci: Tomasz i Michał Sypień

28 lutego w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień odbył się drugi kurs z cyklu „Świat nowych możliwości – krótkie implanty Bicon” organizowany przez Bicon Poland. Doktorzy Tomasz i Michał Sypień przedstawili zarówno teoretyczne jak i praktyczne aspekty tego innowacyjnego systemu implantologicznego. Prelegenci „na żywo” prezentowali wszczepianie tytanowych implantów, odsłaniali implanty wszczepione kilka miesięcy wcześniej oraz prezentowali elementy pracy protetycznej na implantach. Dużo czasu poświęcono również na przedstawienie przypadków z codziennej praktyki oraz żywe dyskusje, w których Doktorzy dzielili się swoim dużym doświadczeniem z innymi lekarzami chcącymi poszerzyć swoją wiedzę z dziedziny implantologii.
Kolejny kurs w Bielsku-Białej odbędzie się prawdopodobnie już w maju.

Udostępnij wpis:

Masz pytania?
Napisz do nas!

Facebook
Popularne wpisy
Z życia kliniki

Historia uśmiechu Pani Basi.

Pani Basia to kobieta, która przez wiele lat zmagała się z problemem zgrzytania zębami. Jej problem nie był wcześniej właściwie zdiagnozowany i leczony. To z kolei prowadziło do kruszenia się jej zębów i skracania ich koron klinicznych.

Czytaj więcej »
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.