INVISALIGN – NOWOCZESNA ORTODONCJA DLA KAŻDEGO – SYPIEN.PL

Invisalign® zalecany jest do leczenia większości wad zgryzu. Przeznaczony jest dla osób, które nie chcą nosić „widocznego” aparatu stałego, mają np. zawód, który nie pozwala nosić stałego aparatu, którzy chcą czuć się komfortowo, dla których liczy się niezawodność, szybkie efekty i stosunkowo krótki czas leczenia.

W Klinice Sypień naszym ekspertem w dziedzinie ortodoncji jest Dr Katarzyna Bińdek-Sypień (Pani Doktor uzyskała m.in tytuł „The high quality of the Master of Science in Orthodontics” (MSc). Nasi Pacjenci mogą być pewni, że nad procesem leczenia będzie czuwał najlepszy specjalista w dziedzinie ortodoncji.

INVISALIGN – ZALETY

Zalety:
– nakładki są praktycznie niewidoczne
– noszenie nakładek jest niekłopotliwe i bezbolesne
– można je zdejmować do mycia zębów i jedzenia
– zapewniają wysoką efektywność przy skróconym czasie leczenia

INVISALIGN JAK TO DZIAŁA

Leczenie metodą Invisalign polega na noszeniu niewidocznych przezroczystych nakładek na zęby przez około 20-22 godziny dziennie i zmieniamy zależnie od zaleceń lekarza ortodonty co 7-10 dni.

Dwie/Cztery godziny to czas, w którym możemy aparat ściągnąć, to czas na posiłek, mycie zębów, wyjścia towarzyskie. Leczenie planowane jest z góry na podstawie symulacji komputerowej – dzięki temu pacjent od razu zna ilość nakładek i łatwo można policzyć czas leczenia i jego koszt.

Nakładki Invisialign są wygodne, precyzyjnie dopasowanie do linii dziąseł pacjenta oraz są łatwe do zakładania i zdejmowania. Noszenie ich jest mniej bolesne, niż w przypadku tradycyjnych aparatów.

Stworzone po to, abyś mógł cieszyć się życiem bez żadnych przeciwwskazań.

Dzięki prostocie zdejmowania i zakładania nakładek można cieszyć się ulubionymi potrawami bez żadnych ograniczeń. Osoby uprawiające sporty kontaktowe mogą zdejmować przezroczyste nakładki przed treningiem.

Proces leczenia Invisalign jest prosty, a jednocześnie zaawansowany technologicznie.

Dlaczego warto wybrać INVISALIGN?

Alignery Invisalign są niemal przezroczyste. Nikt nawet nie zauważy przeziernych, gładkich aparatów Invisalign na twoich zębach, dzięki czemu możesz je nosić w każdej sytuacji, każdego dnia. Alignery można zdejmować, więc nie ma żadnych ograniczeń co do produktów, które można jeść i pić. Można je zdjąć również do szczotkowania i czyszczenia zębów nicią dentystyczną, aby zachować dobrą higienę jamy ustnej. W odróżnieniu od klasycznych stałych aparatów, alignery nie mają żadnych zamków ani drutów. To oznacza, że mniej czasu spędza się na wizytach u lekarza prowadzącego leczenie metodą Invisalign.

Invisalign daje również możliwość poznania końcowego efektu i całego planu leczenia nawet jeszcze przed jego rozpoczęciem.

 • Najwyższy komfort użytkowania.
  Nakładki możesz samodzielnie zdejmować i z powrotem zakładać – nie musisz zmieniać swoich nawyków żywieniowych, a higiena zębów jest tak samo prosta jak przed rozpoczęciem leczenia.
 • Dyskrecja i wygoda.
  Przezroczyste alignery są właściwie niewidoczne, a brak metalowych elementów oraz wykonanie na indywidualne zamówienie sprawia, że są naprawdę wygodne w noszeniu. Nikt nie musi wiedzieć, że jesteś w trakcie leczenia, nawet Ty sam możesz o tym zapomnieć!
 • Precyzyjny, wirtualny plan leczenia.
  Już na pierwszej konsultacji w naszej klinice dowiesz się jaki aparat Invisalign jest dla Ciebie najlepszy i zobaczysz jak będzie wyglądał Twój uśmiech po zakończonym leczeniu. Dzięki skanerowi 3D i oprogramowaniu ClinCheck przeprowadzimy wirtualną symulację prostowania zębów. Na każdej kolejnej wizycie będziesz mógł śledzić efekty leczenia.
 • Błyskawiczne efekty.
  Każdy aligner wymieniamy co 2 tygodnie, przesuwając zęby milimetr po milimetrze we właściwe miejsca. Nakładki zaczną korygować zgryz od pierwszego dnia założenia, byś nawet już po kilku miesiącach mógł cieszyć się perfekcyjnym uśmiechem! Dołącz do 3 milionów zadowolonych pacjentów, którzy odkryli Invisalign!

Konsultacja i leczenie

1. Konsultacja

Po zakwalifikowaniu do leczenia przez lekarza Invisalign zostają wykonane prześwietlenia, skany cyfrowe lub wycisk zębów pacjenta. Ta dokumentacja jest podstawą do stworzenia planu leczenia ClinCheck® 3D konkretnego pacjenta.

2. Nakładki

Pacjent otrzymuje w gabinecie lekarza zestaw wykonanych specjalnie dla niego nakładek, które musi codziennie nosić i wymieniać w domu – przeciętnie co 1–2 tygodnie.

3. Wyniki

Lekarz spotyka się z pacjentem co 6–8 tygodni w celu monitorowania postępów leczenia i wydania nowych nakładek. Po zakończeniu leczenia wymagane jest stosowanie aparatu retencyjnego, który utrzymuje zęby w ich nowej pozycji.

Zachęcamy gorąco do obejrzenia filmów o tej wspaniałej, nowoczesnej metodzie (na dole artykułu). Miłego oglądania!

Czy ta metoda jest dla mnie?

Metoda Invisalign jest metodą leczenie wad zgryzu dla Pacjentów w każdym wieku, umożliwia leczenie wad zgryzu, począwszy od stłoczenia zębów, szpar między zębami, a skończywszy na zgryzie krzyżowym (gdy jeden lub więcej zębów górnych zachodzi na wewnętrzną powierzchnię zębów dolnych), głębokim (gdy zęby górne nachodzą zbyt mocno na dolne).

Niezależnie od problemu, wynik leczenia jest zawsze jeden: prosty, idealny uśmiech!

Zadzwoń i umów się na konsultację z naszym specjalistą od INVISILAGIN Dr n. med. Katarzyną Bindek-Sypień.

📞(+48) 338 227133 | (+48) 730 227133

Zachęcamy do zobaczenia video na temat INVISALIGN

https://www.youtube.com/watch?v=F4t2NQeYx0c
https://www.youtube.com/watch?v=jkPdy-HMlYk
Udostępnij wpis:

Masz pytania?
Napisz do nas!

Facebook
Popularne wpisy

Higienizacja w NCS Sypień

W trosce o zdrowie i komfort jamy ustnej warto regularnie dbać o jej higienę. W Nowoczesnym Centrum Stomatologii Sypień zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę, a regularne wizyty higieniczne są kluczowym elementem dbania o zdrowie zębów i dziąseł.

Czytaj więcej »
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.