Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Leki przeciwbólowe nie zawsze zdają egzamin. W takiej sytuacji najskuteczniejszą pomocą zawsze okazuje się wizyta u dentysty. Pozostaje tylko pytanie – komu zaufać? Kto wykona zabieg we właściwy sposób? Centrum Stomatologiczne braci Sypień to miejsce, w którym oddajemy do Państwa dyspozycji cały zespół doświadczonych specjalistów. Nasz gabinet dentystyczny w okolicach Cieszyna jest otwarty dla wszystkich, bez względu na wiek. Przyjmujemy, zarówno dzieci, jak i osoby starsze.Naszą główną siedzibą jest Bielsko-Biała, jednak z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich z okolicznych miejscowości. Osoby te również mogą skorzystać z zabiegów, które wykonuje nasz dentysta: Cieszyn, Żywiec, Skoczów – oto miasta, z których ( poza Bielsko-Białą ) najczęściej pochodzą nasi pacjenci. Odwiedzając nasz gabinet dentystyczny blisko Cieszyna,  nie mają się Państwo czego obawiać.

Każdy współpracujący z nami dentysta wykonuje szczegółowy przegląd, na podstawie którego układa detaliczny plan zabiegów. W naszym Centrum od zawsze głównym priorytetem jest pacjent. Jesteśmy otwarci na każdego rodzaju problemy z uzębieniem. Dysponujemy wyjątkowo szeroką ofertą, jak i licznym zespołem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie sprostać największym wyzwaniom. Wystarczy odwiedzić nasz gabinet dentystyczny, a problem z zębami rozwiąże reprezentujący nasze Centrum dentysta. Gwarantujemy specjalistyczną pomoc stomatologiczną.

Lokalizacje, z których najczęściej odwiedzają nas pacjenci to Bielsko Biała oraz Cieszyn, Skoczów, Żywiec, Serdecznie zapraszamy.

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.