Higienistka dyplomowana

Magdalena Duchant

Magdalena Duchant dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. W zawodzie pracuje już od 13 lat, a w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień od 11 lat.

W Centrum Braci Sypień przeprowadza zabiegi z zakresu profesjonalnego oczyszczania zębów (usuwanie osadu i kamienia nazębnego), profilaktyki, oraz estetyki (wybielanie). Edukuje i doradza naszym pacjentom w kwestii prawidłowej higieny jamy ustnej.

Praca, którą wykonuje jest jej pasją, dlatego też czynnie uczestniczy w licznych kursach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ceni sobie satysfakcję i zadowolenie pacjentów. Szczególną wagę przywiązuje do komunikacji i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom pacjenta w każdym wieku.

Jej misją jest zdrowy, piękny uśmiech i promocja zdrowia z zakresu higieny jamy ustnej.

Przeprowadza Warsztaty Edukacyjne z profilaktyki i higieny jamy ustnej w przedszkolach jak i szkołach, edukuje również młode mamy jak dbać o zęby w czasie ciąży w Szkołach Rodzenia.

Jako mama małej dziewczynki wolny czas spędza aktywnie z rodziną.

Certyfikaty

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej