Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Higienistka dyplomowana

Magdalena Duchant

Magdalena Duchant dyplomowana higienistka i asystentka stomatologiczna. W zawodzie pracuje już od 13 lat, a w Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień od 11 lat.

W Centrum Braci Sypień przeprowadza zabiegi z zakresu profesjonalnego oczyszczania zębów (usuwanie osadu i kamienia nazębnego), profilaktyki, oraz estetyki (wybielanie). Edukuje i doradza naszym pacjentom w kwestii prawidłowej higieny jamy ustnej.

Praca, którą wykonuje jest jej pasją, dlatego też czynnie uczestniczy w licznych kursach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ceni sobie satysfakcję i zadowolenie pacjentów. Szczególną wagę przywiązuje do komunikacji i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom pacjenta w każdym wieku.

Jej misją jest zdrowy, piękny uśmiech i promocja zdrowia z zakresu higieny jamy ustnej.

Przeprowadza Warsztaty Edukacyjne z profilaktyki i higieny jamy ustnej w przedszkolach jak i szkołach, edukuje również młode mamy jak dbać o zęby w czasie ciąży w Szkołach Rodzenia.

Jako mama małej dziewczynki wolny czas spędza aktywnie z rodziną.

Certyfikaty

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.