Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

dr n. med. lek. stomatolog

Katarzyna Bindek-Sypień

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, które to studia na Oddziale Stomatologicznym w Zabrzu ukończyła z wyróżnieniem . Już podczas studiów brała czynny udział w kole naukowym a także odbyła praktykę zagraniczną w Niemczech, na Ludwig – Maximilians – Universitat w Monachium. Pracę zawodową stara się łączyć z rozwojem naukowym. Dodatkowo uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem, przy Zakładzie i katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia ŚAM. Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych. W stomatologii najbardziej interesuje się leczeniem zaburzeń czynnościowych narządu żucia, bruksizmu a także stomatologią estetyczną, w czym się specjalizuje korzystając z najnowszych metod leczenia i wysokiej klasy sprzętu. Jest również certyfikowanym lekarzem INVISALIGN, nowoczesnej metody leczenia ortodontycznego z użyciem przezroczystych nakładek. Uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych w Polsce i za granicą. Odbyła też liczne staże naukowe i praktyczne w renomowanych klinikach uniwersyteckich oraz praktykach prywatnych w Austrii, Niemczech oraz w Szwajcarii.

Certyfikaty

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.