Mówimy po ukraińsku / Ми розмовляємо українською

Lekarz Stomatolog

Jakub Dworaczek

Absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Dwukrotnie nagradzany Stypendium Rektora dla najlepszych studentów.
W czasie studiów aktywny członek koła naukowego katedry Chirurgi Szczękowo-Twarzowej w Katowicach. Autor i współautor prac naukowych z zakresu chirurgi stomatologicznej. Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Zainteresowania zawodowe koncentruje na stomatologi estetycznej i endodoncji mikroskopowej.
Do pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Stawia na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie i komfort Pacjentów. Prywatnie uwielbia jeździć na nartach i snowboardzie. W słoneczne dni czas spędza na wycieczkach rowerowych. Pasjonat motoryzacji.

Certyfikaty

Pierwsza wizyta? Zarejestruj się!

Rejestracja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.