4 listopada 2020

Lekarz stomatologii

Anna Biały

Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

W SYPIEŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji mikroskopowej, protetyki, implantoprotetyki oraz chirurgii.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach prowadzonych przez wykładowców krajowych jak i zagranicznych, których organizatorami są m. in Polska Akademia Stomatologii Estetycznej czy Implant Masters Poland.

Absolwentka Curriculum Periodontologicznego prof. Antona Sculeana.

Przede wszystkim wsłuchana w pacjenta i jego potrzeby.

Kazdorazowo dąży do stworzenia optymalnego, kompleksowego planu leczenia, którego zwieńczeniem jest piękny i swobodny uśmiech pacjenta.

Stomatologie traktuje jako życiową pasje.

https://www.facebook.com/v7.0/plugins/page.php?adapt_container_width=true&app_id=&channel=https%3A%2F%2Fstaticxx.facebook.com%2Fx%2Fconnect%2Fxd_arbiter%2F%3Fversion%3D46%23cb%3Df3564fdbfaf9522%26domain%3Dsypien.pl%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Fsypien.pl%252Ff30b396c71ba44%26relation%3Dparent.parent&container_width=0&hide_cover=false&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSypienStomatologia%2F&locale=pl_PL&sdk=joey&show_facepile=false&small_header=false&tabs=timeline&width=

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

Czy znalazłeś to czego szukasz?

Nie Tak

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.