Sport i promocja zdrowia we współczesnym świecie zyskuje coraz większe znaczenie. Jest to podstawowy aspekt troski i opieki dla zdrowego stylu życia każdego człowieka.

Pamiętajmy, że ruch na świeżym powietrzu, nie tylko wspiera układ immunologiczny, ale to również gwarancja świetnej formy fizycznej, potężna dawka energii i wspaniałego samopoczucia.

Sport kojarzymy ze zdrowiem, sprawnością, rywalizacją, zwycięstwem, a także współpracą i wzajemną pomocą .

Jako Sypień Stomatologia współpracujemy z lokalnymi klubami sportowymi i miejscami rekreacji, aby promować zdrowy tryb życia.

Tym razem byliśmy razem z naszymi wieloletnimi partnerami z Beskidzkie Nadzieje i Klub Sportowy As, które organizują cykl zawodów narciarskich dla najmłodszych dzieci i młodzieży w zakresie narciarstwa alpejskiego. Klub Sportowy As jest największym w Polsce organizatorem zajęć sportowych Istniejąc nieprzerwanie od 1991 roku posiada imponujący dorobek i kolekcję trofeów sportowych .

Na zdjęciach widzimy zawodników Sypień Stomatologii w koszulkach z naszym logiem. Nie brakuje też naszych flag i banerów.

Dlatego też Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień angażuje się w promocję zdrowia samemu uczestnicząc w różnych zawodach sportowych.

W naszej działalności staramy się wspomagać przede wszystkim lokalną społeczność, poprzez wspieranie lokalnych instytucji sportowych.
Sponsorowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych to część założeń polityki naszej firmy. Od lat aktywnie wspieramy, a także współpracujemy z lokalnymi klubami sportowymi i miejscami rekreacji, aby promować zdrowy tryb życia.

Aby aktywność ruchowa była podstawą promocji zdrowia należy umożliwić mieszkańcom dostęp do obiektów sportowych i terenów rekreacyjnych. Warto również łączyć edukację z rozrywką poprzez wykorzystanie imprez sportowych. Dlatego też lubimy angażować się w tego typu projekty lokalne, z wielką chęcią wspieramy lokalną społeczność i dalej będziemy to robić.

Pamiętajmy sport to zdrowie, a ruch to lepszy układ odpornościowy !

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej