Najlepsza klinika stomatologiczna – Szkolenie w Kois Center

Kois Center w Seaatle USA to najbardziej prestiżowy na świecie ośrodek szkoleniowy, gdzie uczą się najwybitniejsi stomatolodzy na Świecie, Kois Center zasługuje na miano najlepszej kliniki stomatologicznej.

Założycielem jest Dr John C. Kois, ikona światowej stomatologii. Dr Koiss Całe życie poświęcił i nadal poświęca stworzeniu takich standardów postępowania w stomatologii, które pozwalają uniknąć sytuacji najbardziej nielubianych przez dentystów – niespodziewanych niepowodzeń leczenia.

W swoim protokole postępowania, który prezentuje na kursach stomatologicznych w ośrodku KOIS Center w Seattle wyróżnia cztery aspekty: biomechaniczny, periodontologiczny, funkcjonalny i estetyczny.

Każdy z nich analizowany jest pod kątem potencjalnego ryzyka terapeutycznego i możliwości jego uniknięcia, wyboru odpowiednich procedur terapeutycznych i eliminacji tych, których stosowanie obarczone jest możliwością powikłań. Przedstawione protokoły postępowania poparte są nie tylko kilkudziesięcioletnim doświadczeniem klinicznym, ale przede wszystkim wyselekcjonowaną wiedzą z literatury.

Nasza Klinika Stomatologiczna jest jedną z nielicznych w kraju i na świecie z taką ilością lekarzy którzy mieli zaszczyt uczyć się od jednego z największych światowych autorytetów w stomatologii John Kois’a. Pozyskana wiedza daje doskonałe rezultaty w leczeniu naszych pacjentów.

Na zdjęciu: Dr Michał Sypień, Dr Tomasz Sypień, Dr Jakub Dworaczek, Dr Jakub Urban

Dzięki ciężkiej pracy i wieloletniej drogi szkoleniowej związanej z egzaminem na Mentora jeden z naszych Doktorów, a zarówno założyciel i współwłaściciel Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień Tomasz Sypień został MENTOREM KOIS CENTER. Bycie Mentorem Kois Center to niesamowite wyróżnienie oraz potwierdzenie najwyższych kwalifikacji w obranej drodze zawodowej.

Centrum Impantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień to wybitni specjaliści, najnowocześniejszy sprzęt oraz sprawdzone metody leczenia zębów, które  gwarantują bezbolesne, przewidywalne i skuteczne metody leczenia.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

Czy znalazłeś to czego szukasz?

Nie Tak

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.