Lekarz stomatologii, stomatolog dziecięcy

Barbara Mrowiec

lek. dent. Barbara Mrowiec zadba o to, aby wizyta była dla dzieci jak najbardziej przyjemna

Pani doktor Ukończyła studia na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu w 2009 roku.

Po kilku latach pracy zawodowej rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne. W 2017 roku zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł Specjalisty Stomatologii Dziecięcej. Pani doktor stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu konferencjach i kursach organizowanych m.in. przez Polską Akademie Stomatologii Dziecięcej i Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej.

Od wielu lat pracuje z najbardziej wymagającą grupą pacjentów, jaką są małe dzieci, które potrzebują wyjątkowej empatii i cierpliwości, by przełamać lęk przed leczeniem stomatologicznym.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach prowadzonych przez wykładowców krajowych jak i zagranicznych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuje Czytaj więcej

Czy znalazłeś to czego szukasz?

Nie Tak

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!

  * Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
  Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
  Zostaw numer
  oddzwonimy!
  Rejestracja

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (.....) jedynie do kontaktu ze mną.