W miniony weekend zakończył się trzeci etap studiów podyplomowych z zakresu implantoprotetyki, prowadzonych przez założyciela MPI – Mediterranean Prosthodontic Institute, doktora Fernardo Rojas-Vizcaya w Castellon w Hiszpanii. 

 

Polska grupa studentów z założycielem Mediterranean Prosthodontic Institute – MPI, doktorem Fernardo Rojas-Vizcaya.

 

                                

          

Kolejna , 4 sesja, która już niebawem, bo początkiem sierpnia, odbędzie się w Północnej Karolinie na Uniwersytecie w Chapel Hill, gdzie cały cykl szkoleń programu Implant Prosthodontic Program (IPP) ukończony zostanie międzynarodowym egzaminem na tymże uniwersytecie.

 

Zakres szkolenia obejmował szeroko rozumianą protetykę i implantologię w powiązaniu z najnowocześniejszymi technologiami. Między innymi całkowicie cyfrowe protokoły protetyczne z wykorzystaniem skanerów wewnątrzustnych 3D, które stosujemy również w naszej klinice. Tematyka wykładów była bardzo szczegółowa – poczynając od diagnostyki, analizy i planowania leczenia, po przez zastosowaną implantację i chirurgię, kończywszy na najważniejszych dla pacjenta efektach końcowych, czyli protetyce i jej długoletniej trwałości.

Dzięki informacjom, które przekazywane są przez stomatologów światowej sławy, takich jak dr Fernardo Rojas-Vizcaya, uczestnicy programu mają możliwość udoskonalić swoje umiejętności i stosować w praktyce najlepsze rozwiązania. Wiedza, którą zdobywają lekarze, w trakcie całego studium, poszerza ich horyzonty, dzięki czemu stosowane przez nich leczenie jest bezpieczne, a efekty przynoszą planowane rezultaty.

 

Dbając o swoich obecnych i przyszłych pacjentów, lekarze Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Sypień –  dr Michał Sypień, dr Tomasz Sypień i dr Jakub Urban, są studentami podyplomowego Implant Prosthodontic Program (IPP) i Mediterranean Prosthodontic Institute (MPI).

 

            

          

            

 

               

NAJNOWSZE WPISY

ARCHIWA

KATEGORIE

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Instagram

  • A tutaj sorbet :-)
  • Nowe UNITY #komfort #pacjent #nowości #Sypień #bracia
  • #stomatologiasypień #stomatologiadziecięca#uśmiech #dentysta#zabawa#
  • Pora obiadu się zbliża :-) życzymy smacznego :-) #obiad #posilek #zdrowyposiłek #zdrowezeby #zastawastołowa #smacznego
  • #stomatologbielsko #zdrowie #uśmiech #wesoledziecko #specjalisci #zeby #nagroda #dzielnypacjent
  • #profesjonalizm#jakość#diagnostyka #kompleksowość#stomatologiazachowawcza#pedodoncja#periodontologia#protetyka#implantologia#dysfunkcjastawówskroniowo-żuchwowych#ortodoncja#
  • Michał i Tomasz Sypień -stomatolodzy z pasją #stomatologia #bielskobiała #tradycja #pasja #doświadczenie #estetyka #implantologia
  • XV Konferencja Naukowa PASE #stomatologia #stomatologiaestetyczna #konferencja #nauka #sopot #pasja
  • Kibicujemy!!! #mecz #polska #pilkanozna #euro2016

TAGI