Leki przeciwbólowe nie zawsze zdają egzamin. W takiej sytuacji najskuteczniejszą pomocą zawsze okazuje się wizyta u dentysty. Pozostaje tylko pytanie – komu zaufać? Kto wykona zabieg we właściwy sposób? Centrum Stomatologiczne braci Sypień to miejsce, w którym oddajemy do Państwa dyspozycji cały zespół doświadczonych specjalistów. Nasz gabinet dentystyczny w okolicach Cieszyna jest otwarty dla wszystkich, bez względu na wiek. Przyjmujemy, zarówno dzieci, jak i osoby starsze.Naszą główną siedzibą jest Bielsko-Biała, jednak z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich z okolicznych miejscowości. Osoby te również mogą skorzystać z zabiegów, które wykonuje nasz dentysta: Cieszyn, Żywiec, Skoczów – oto miasta, z których ( poza Bielsko-Białą ) najczęściej pochodzą nasi pacjenci. Odwiedzając nasz gabinet dentystyczny blisko Cieszyna,  nie mają się Państwo czego obawiać.

 

Każdy współpracujący z nami dentysta wykonuje szczegółowy przegląd, na podstawie którego układa detaliczny plan zabiegów. W naszym Centrum od zawsze głównym priorytetem jest pacjent. Jesteśmy otwarci na każdego rodzaju problemy z uzębieniem. Dysponujemy wyjątkowo szeroką ofertą, jak i licznym zespołem, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie sprostać największym wyzwaniom. Wystarczy odwiedzić nasz gabinet dentystyczny, a problem z zębami rozwiąże reprezentujący nasze Centrum dentysta. Gwarantujemy specjalistyczną pomoc stomatologiczną.

 

 

Lokalizacje, z których najczęściej odwiedzają nas pacjenci to Bielsko Biała oraz Cieszyn, Skoczów, Żywiec, Serdecznie zapraszamy.

 


 

Centrum Implantologii
i Stomatologii Estetycznej Sypień
Bielsko-Biała
ul. Piastowska 67a

TELEFON:

+48 33 822 71 33
+48 33 822 15 31
+48 516 018 280
+48 508 895 877

GODZINY PRACY:

Zapraszamy
poniedziałek – piątek
8:00-20:00

[wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę."]

Newsletter

Formularz kontaktowy


[wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę."]